اخبار و مقالات دیجیتال مارکتینگ

افزایش فالوور اصفهان

افزایش فالوور در اصفهان

تبلیغ از طریق اینستاگرام امروزه بسیار رایج و همه گیر شده است. کاربران و صاحبان کسب و کار می کوشند تا از طریق این شبکه ی پرطرفدار و رایج محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند. از آنجایی که میلیون‌ها کاربر عضو اینستاگرام هستند، این برنامه به بستر مناسبی برای تبلیغات تبدیل شده است.

افزایش فالوور در اصفهان


از آنجایی که اصفهان یکی از قطب‌های آی تی کشور می باشد روند تبلیغات در شبکه های اجتماعی در اصفهان مخصوصا اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است و بنابراین پیدا کردن راه هایی برای افزایش فالوور در اصفهان به یکی از مباحث روز مبدل شده است .
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در میان کاربران بوده و هر فرد استفاده منحصر به فردی از آن می کند. ممکن است فردی فقط به جهت تجاری از آن استفاده کند و دیگری فقط با هدف سرگرمی ، برخی با هدف بیان عقیده های شخصی و برخی برای فعالیت های ادبی، اما نکته مهم و کلیدی در این میان این است که همه و همه با هدف مشترک دیده شدن از اینستاگرام استفاده می کنند. یعنی همه می خواهند دیده شوند و بر این اساس در پی افزایش فالوور اینستاگرام و لایک گرفتن در اینستاگرام هستند شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر تبلیغات اینستاگرام در اصفهان را نیز مطالعه کنید .
 

سوال اینجاست که برای افزایش فالوور اینستاگرام و لایک گرفتن در آن چه راهکارهایی وجود دارد؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه با ما همراه باشید:

روش های افزایش فالوور در اصفهان 

 1. سعی کنید همواره کاربر فعالی باشید و دائما به انتشار پست در اینستاگرام بپردازید، به خصوص در ساعات اوج بازدید.
 2. هشتگ های مناسب و مرتبط با پست های خود را استفاده نمایید تارکاربران به سوی شما جذب شوند.
 3. از عکس ها و ویدئوهای جذاب و دست اول استفاده کنید، این کار تاثیر زیادی بر روی جذب فالوور دارد.
 4. برای درک بهتر تصاویر از کپشن های به جا و مناسب استفاده نمایید.
 5. برای اینکه عکس های شما بیشتر دیده شوند دوستان خود را روی عکس ها تگ کنید، چرا که این کار باعث می شود عکس در قسمت عکس های تگ شده در پروفایل دوستانتان اضافه شود و افراد بیشتری از آن بازدید نمایند.
 6. پیج افرادی را دنبال کنید که زمینه کاری آن ها با شما مشابه باشد و هم صنف شما باشند، این کار سبب می شود که دنبال کنندگان آن ها شما را نیز دنبال کنند.
 7. مناسبت ها و مراسمات عمومی را فراموش نکنید. درج پست با مضامین مناسبتی و توجه به مراسم‌ها باعث ایجاد ارتباط موثر‌تر و بهتر میان شما و کاربرانتان می شود.
 8. اینستاگرام دارای امکانات ویژه ای از جمله ربات های هوشمند برای افزایش فالوور، مدیریت حساب کاربری، تبلیغات و غیره است. این ربات ها کار شما را راحت می کنند و مدیریت پیج شما را به خوبی انجام می دهند. با استفاده از ربات های افزایش فالوور می توانید کاربران زیادی را به صفحه ی خود هدایت کنید.
 9. حتما در وب سایت خود دکمه شبکه های اجتماعی را تعبیه کنید. بازدید کنندگان سایت شما احتمال دارد از این طریق وارد پیج و یا کانال شما شده و از شبکه های اجتماعی شما نیز بازدید کنند.
 10. با استفاده از گزینه integration عملیات همگام سازی را برای کلیه شبکه های اجتماعی خود انجام دهید. این امکان سبب می شود که پستی را که در اینستاگرام خود منتشر می کنید به طور هماهنگ در سایر شبکه های اجتماعی تان نیز منتشر گردد و فعال بودن شما تثبیت شود.
 11. به مخاطبان خود خدمات اختصاصی بدهید، برای مثال ارائه خدمات یا محصولات رایگان هر از گاهی به روند کاری شما رونق چشمگیری می دهد و مخاطبان را به سوی شما روانه می کند.
 12. سعی کنید کسب و کارهای مکمل خود را بیابید، به عنوان مثال یک فروشنده مبلمان می‌تواند با صفحه یک فروشنده چوپ و یا صفحه یک ارائه کننده دکوراسیون داخلی مشارکت و تعامل داشته باشد. اگر به تبادل تبلیغات میان همکاران و کسب و کارهای مکمل خود بپردازید قطعا میزان فالوور‌های شما افزایش خواهد یافت.
 13. می توانید در پیج شخصی خود مطالب یا پست های کاری خود را نیز درج کنید ، با این کار دوستان و آشنایان شما نیز از خدمات و محصولات شما آگاه می شوند و ممکن است فالوور شما شوند.
 14. با کمی تفکر و خلاقیت به ایجاد محتواهای جدید بپردازید و تا می توانید پست های جدید و غیر تکراری منتشر کنید. افراد همیشه به دنبال چیزهای جدید هستند و اگر تصاویر و محتواهایتان جدید و جذاب باشد شما را حتما دنبال خواهند کرد.
 15. تا جایی که می توانید برای فالوور های خود زمان بگذارید و پاسخ گوی نظرات و درخواست هایشان باشید. اگر مخاطبان شما بفهمند که برای شما مهم و ارزشمند هستند فالوور شما باقی می مانند و دیگران را هم برای دنبال کردن شما تشویق می کنند.
 16. بهتر است هر از گاهی برای ایجاد تنوع و دادن انگیزه به فالوور ها در اینستاگرام مسابقه برگزار نمایید.
 17. فقط انتظار نداشته باشید که سایرین شما را دنبال کنند و یا شما را پیدا کنند. خودتان هم فعال باشید و افرادی که پست های شما را لایک کرده اند و یا برایتان کامنت گذاشته اند را پیدا کرده و دنبال کنید. دنبال کردن سایرین باعث می شود آن ها هم فالوور شما شوند.
 18. تا جایی که می توانید نام کاربری خود را برای همه شبکه های اجتماعیتان یکسان انتخاب کنید . یکسان بودن نام باعث بهتر در ذهن ماندن شما می شود.
 19.  

تماس با کارشناسان دیجیتال مارکتینگ یلدا


دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه همیشگی شماست تا کسب و کار خود را رونق دهید و تا رسیدن به رویاهایتان آسوده خاطر گام بردارید رسالت ما افزایش سود و ارتقای اعتبار شما است بنابراین قبل از هر اقدامی ابتدا با کارشناسان ما مشاوره رایگان کنید .
 

 

امتیازی ثبت نشده است
دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

 •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
 •  021-28429392
 •  031-36681162
 •  info@yaldadigital.com
 •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا