اخبار و مقالات دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات در گوگل اصفهان

تبلیغات در گوگل

حضور همه جانبه مردم در بستر اینترنت و نیاز روزافزون آن ها به خدماتی که از این طریق ارائه می‌شود سبب شده تا افراد از موتورهای جستجو برای دسترسی به خدمات و کالاهای مورد نیاز خود استفاده کنند. در میان موتورهای جستجو ، گوگل محبوبیت و جایگاه خاصی دارد و کاربران روزانه چندین بار از موتور جستجوی گوگل برای سرچ های اینترنتی خود استفاده می‌کنند. بر این اساس می توان گفت که با حضور در نتایج جستجوی گوگل می توانید خدمات و محصولات خود را به میلیون ها کاربر معرفی کنید.

تبلیغات درگوگل اصفهان

google adwords  ابزار مناسبی است که کمپانی گوگل آن را در اختیار کاربران خود قرار داده تا با استفاده از آن دارندگان وبسایت‌ها بتوانند با صرف وقت و هزینه کم به تبلیغ کسب و کار خود بپردازند. تبلیغات در گوگل اصفهان از دیرباز مورد توجه همشهریان بوده و همواره صاحبان مشاغل اینترنتی راغب به استفاده از امکانات آن می باشند. شرکت مهندسی یلدا پیشگام در ارائه خدمات تبلیغات در گوگل اصفهان می باشد و همیار و همپای شما عزیزان است.

با گوگل ادوردز آشنا شوید

تبلیغات از طریق گوگل ادوردز محدود به تبلیغات در فهرست نتایج جست‌جوی گوگل و تبلیغات متنی وب نیست و تنوع و گستردگی زیادی دارد. یک خاصیت مهم گوگل ادوردز این است که سایت ها می‌توانند با صرف هزینه در صفحه اول نتایج گوگل نشان داده شوند و کاربران به راحتی بتوانند  به آن ها دسترسی پیدا کنند.

این امکان سبب می شود که شما مدتی به واسطه هزینه ای که می پردازید در صدر نتایج باشید و رفته رفته اعتماد کاربران را جلب نموده و با افزایش طرفداران و مشتریان خود بعد ها بدون پرداخت هزینه در راس نتایج باقی بمانید. قرار گرفتن در معرض دید کاربران صاحبان وب‌سایت‌ها را یاری می دهد تا بهتر و بیشتر کسب و کار خود را پیش ببرند و فروش و سود بیشتری بدست آورند.

برای بررسی بازدهی تبلیغ در گوگل باید کلمات کلیدی هر از گاهی مورد بررسی مجدد قرار گیرند و محتوای تبلیغ شما و سایر مسائل بازنگری گردد.

در حال حاضر تبلیغات در گوگل بزرگترین سیستم تبلیغاتی جهان است. بودجه ی در نظر گرفته شده برای تبلیغات روزانه، انتخاب زمان نمایش تبلیغ و منطقه جغرافیایی انتخابی برای نمایش تبلیغ از اصلی ترین ویژگی‌های تبلیغات در گوگل هستند.

تبلیغات در گوگل  اصفهان

تبلیغات در گوگل اصفهان امروزه یک علم مهم و حیاتی است. در دهه‌های پیشین شاید به این شکل جایگاهی نداشت و به چشم یک هنر به آن نگاه نمی شد. اما هم اکنون تبلیغات آنچنان تخصصی شده که حتی در شهر ما با وجود کمبود امکانات می توان با بهره گیری از خدمات گوگل ادوردز به رویاهای کاری جامعه عمل پوشاند.

مزیت‌های تبلیغ در گوگل

 • با استفاده از Google AdWords آمار دقیق و کاربردی از تبلیغات خود می توانید کسب کنید که به شما کمک می کند تا تبلیغات خودتان را هدفمند کنید.
 • هزینه تبلیغات در گوگل بسیار مقرون به صرفه است و بر اساس کلیک کاربران مشخص می گردد.
 • با گوگل ادوردز می توانید کلمات کلیدی را با دقت بیشتری انتخاب کنید و به بالاترین حد هدفمندی در تبلیغات برسید.
 • ارائه اطلاعات دقیق از سوی گوگل ادوردز باعث می شود که به شکل منعطف تری بتوانید عمل کنید و خواسته های کاربران را بهتر اجرایی نمایید.
 •  شرکت مهندسی یلدا بستری را ایجاد کرده که با ارائه همه ویژگی‌ها و مزیت‌های گوگل بتوانید محصولات و خدمات خود را در فضای مجازی به فروش برسانید.
 • سیستم گوگل ادوردز به صورت پرداخت به ازای کلیک است و با سرمایه گذاری بر روی جایگاه تبلیغ فقط زمانی هزینه می‌دهید که کابر بر روی تبلیغ شما کلیک کند.
 • مشاهده ی تبلیغات شما توسط بازدیدکنندگان برای شما هزینه ای نخواهد داشت تنها شما زمانی باید هزینه پرداخت کنید که روی تبلیغات شما کلیک شود

نکات جهت تبلیغات در گوگل

در تبلیغ از طریق گوگل پرداخت هزینه بیشتر باعث بدست آوردن جایگاه بالاتر نمی شود و گوگل برای رتبه دادن به آگهی ها از دو اصل کیفیت تبلیغ و پیشنهاد قیمت به ازای هر کلیک استفاده می‌کند.

تبلیغات در گوگل ابزاری مناسب و قدرتمند در زمینه تبلیغات است. با تمرکز و توجه ویژه بر امر تبلیغات می توانید یک حساب کاربری گوگل ادوردز برای خود ایجاد کنید و با مدیریت مناسب بازگشت سرمایه خوبی را برای خود به ارمغان بیاورید. گوگل ادوردز منجر به فروش بیشتر می‌شود و می تواند کسب و کارهای نوپا را یاری کند تا در مدت زمان کوتاهی به جایگاه بالایی برسند. تبلیغات زمان می برد و برای بدست آوردن اعتبار میان مخاطبان باید همیشه راهکارهای رقابتی را دنبال کنید و از ابزارها و امکاناتی که برای تبلیغات وجود دارد استفاده کنید.

دیجیتال مارکتینگ یلدا

 کارشناسان شرکت مهندسی یلدا با داشتن سال ها تجربه و مهارت‌های تخصصی در زمینه تبلیغات گوگل، شما را همراهی کرده  و حداکثر میزان بازدهی حاصل از نمایش تبلیغات را با کمترین میزان هزینه برای کسب و کار شما ایجاد می کنند. مردم اعتماد ویژه‌ای به موتورهای جست و جو دارند، آن ها با دیدن یک سایت در نتایج برتر گوگل آن سایت را معتبر می دانند. پس برای اول بودن و جلب اعتماد بازدید کنندگان باید از خدمات گوگل ادوردز استفاده نمایید

کارشناسان دیجیتال مارکتینگ یلدا با داشتن شناخت کامل در این حوزه می توانند راهنمای شما باشند  تا در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید شما می توانید قبل از هر اقدامی ابتدا با کارشناسان ما رایگان مشورت  کنید .

دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

 •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
 •  021-28429392
 •  031-36681162
 •  info@yaldadigital.com
 •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا