اخبار و مقالات

شرکت دیجیتال مارکتینگ یلدا با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی به ویژه تلفن ها و تبلت های هوشمند , استراتژی خود را تعریف نموده است و این تکنولوژی در مدتی کوتاه, صنایع و مشاغل متنوعی را به سمت خود کشیده است و برای آنها بهترین و مناسب ترین راه کار ها را پیشنهاد و ارائه داده است.
در این پیشرفت , جامعه بدنبال رفع نیاز های خود از طریق تلفن همراه و تبلت های هوشمند است و شرکت یلدا در صدر این تحول بوده و همچنان در حال تقویت دانش کارشناسان و برنامه نویسان خود در حوزه علم طراحی اپلیکیشن موبایل و بروز نمودن خود با علم روز دنیا می باشد تا بتواند تمام نیاز های جامعه را پاسخ دهد.


چرا دیجیتال مارکتینگ یلدا ؟!


افتخار شرکت  دیجیتال مارکتینگ یلدا این است که با دانش فنی همکاران خود در داخل مجموعه فن آوری و توسعه یلدا از این امکانات و تکنولوژی در جهت خدمت رسانی به مشتریان مجموعه بهره برده ونرم افزاری استاندارد و مفید تولید نماید.


شرکت یلدا پیشرو در طراحی اپلیکیشن  و ساخت نرم افزار اندروید و اپل


در حال حاضر تلفن های هوشمند نزدیکترین و خصوصی ترین وسیله ای است که به هر فرد نزدیک است و شرکت دیجیتال مارکتینگ یلدا آگاهانه از این فرصت را برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کرده و قدم در راه تولید کاربردی ترین و کامل ترین نرم افزار ها گذاشته است.

ساخت اپلیکیشن اندروید  و ios


شرکت یلدا از ابزار های مربوط برای طراحی نرم افزار های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف بهره میبرد.
برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی : اندروید – جاوا بر روی فریم ورک اندروید استدیو و برای برنامه نویسی IOS : زبان برنامه نویسی swift بر روی فریم ورک  xcodeاستفاده میشود. زبان مشترک رابط کاربری UI , برای تولید و ساخت اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن ios است. در حال حاضر از متریال دیزاین گوگل که به خوبی توانسته ایم برای طراحی نسل سوم اپلیکیشن  ios استفاده کنیم. مراحل مختلف طراحی تولید و ساخت اپلیکیشن های موبایل در نمودار های زیر بخوبی بیان شده است که یک اپلیکیشن موبایل و یا یک نرم افزار موبایل برای تولید شدن چه مراحلی را باید طی کند .

مراحلی که هر اپلیکیشن برای تولید شدن باید طی کند

طراحی کاربر پسند و منعطف
برنامه های ما طوری طراحی شده اند که مهم نیست روی یک گوشی کوچک نصب شود یا یک تبلت بزرگ , برنامه ها طوری بهینه شده اند که بر روی طیف وسیعی از دستگاهها اجرا شوند و حس کاربر پسند برای مخاطب ایجاد کند.
ما برای طراحی محیط کاربری اپلیکیشن , از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده میکنیم تا تجربه کار با یک اپلیکیشن استاندارد و بروز پارسی را برای شما فراهم سازیم.


کد‌نویسی برنامه‌ها
تیم برنامه نویس و متخصص یلدا با تجربیات فراوان , با بهره گیری از اصول و استانداردهای روز برنامه نویسی امکان پشتیبانی و توسعه نرم افزار شما را متناسب با توسعه و تحول کسب و کار شما فراهم می آورد.
ارائه سرویس های تحت وب ما , شمارا از دادن سفارشات خود به شرکت های گوناگون بی نیاز کرده و باعث یکپارچگی نرم افزارها میشود. متخصصین شرکت یلدا با کد نویسی اصولی و بهینه , تجربه ی یک نرم افزار روان و پاسخگو را برای شما فراهم خواهد کرد.
خدمات و پشتیبانی مستمر
تیم برنامه نویسی یلدا بر اهمیت زمانی  در پروژه شما , حتی در روزهای تعطیل و بصورت دائمی آماده ارائه خدمات به کاربران خود می باشد.
همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در روند کار و حتی تغییر شغل خود, اپلیکیشن های خود را تغییر داده و بروز کنید و در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی نمایید.

روال کاری دیجیتال مارکتینگ یلدا 

 1.     Prototypeنمونه ی اولیه یک مدل است که برای آزمایش مفهوم یا فرایند یک چیز شبیه سازی شده است.
 2.     UXتجربه ی کاربری شامل رفتارها و احساسات یک کاربر درباره ی استفاده از یک اپلیکیشن است.
 3.     UIواسط کاربر، بخش دیدنی و قابل لمس یک ابزار است که کاربر مستقیماً با آن سر و کار دارد.
 4.    Programmingمرحله ای که برنامه نویسان ما شروع به برنامه نویسی اپلیکیشن مورد نظر می کنند.
 5.      Admin با ارایه پنل ادمین می توانید محتویات را از طریق سایت کنترل کنید.
 6.     Testدر این بخش اپلیکیشن جهت آزمایش و تایید ارائه می شود.
 7.      Debuggingدر این مرحله تمام قسمت های برنامه توسط برنامه نویس بررسی می شود و در صورت مشکل برطرف می شود.
 8.     Publish مرحله پایانی که اپلیکیشن برای استفاده منتشر می شود.

آنچه که طراحی اپلیکیشن یلدا را از مابقی رقبا متمایز میسازد


طراحی زیبا
اپلیکیشن گوشی شما دارای یک طراحی منحصر بفرد و زیبا خواهد بود.
استفادۀ آسان
مشتریان به راحتی می‌توانند با برنامۀ شما ارتباط برقرار کنند.
امکانات کامل
تمام امکانات به سفارش خود مشتری در برنامه گنجانده می‌شود.
اتصال به وب‌سایت
برنامه ی شما می‌تواند به وب‌سایت متصل شده و با آن در ارتباط باشد.
انتشار برنامه
به درخواست شما برنامه ی شما را از طریق بازارهای اندرویدی مختلف منتشر خواهیم کرد.
ارائه گزارش
با قرار دادن کدهای پیگیری می‌توانیم آمار برنامه را به اطلاع شما برسانیم.

 

طراحی اپلیکشین موبایل در اصفهان 

طراحی اپلیکشین موبایل در اصفهان


اکنون که با اهمیت طراحی اپلیکشین موبایل در اصفهان و امکانات طراحی اپلیکشین موبایل حرفه ای آشنا شدید، باید بدانید که در طراحی اپلیکشین موبایل ، تسلط بر مراحل طراحی باعث سرعت در انجام پروژه خواهد شد و در نهایت باعث کیفیت بیشتر اپلیکشین موبایل شما می شود.
دیجیتال مارکتینگ یلدا آماده است تا اپلیکشین موبایلی شایسته ی شما عزیزان طراحی نماید. نمونه کارهای تیم طراحی طراحی اپلیکشین موبایل یلدا نشان دهنده علم و تجربه متخصصان این مجموعه است. اگر قصد طراحی اپلیکشین موبایل اختصاصی خود را دارید به تخصص و دانش ما اعتماد کنید و سفارش طراحی اپلیکشین موبایل خود را به ما بسپارید.
 

امتیازی ثبت نشده است
دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

 •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
 •  021-28429392
 •  031-36681162
 •  info@yaldadigital.com
 •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا