دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ به استفاده از تکنولوژی و رسانه های جدید در جهت معرفی خدمات ، محصولات و بازاریابی در دنیای دیجیتال و اینترنت گفته می شود در مقایسه با بازاریابی های سنتی در دیجیتال مارکتینگ مشتریان بیش ترین اهمیت را دارند  به همین منظور شرکت ها با استفاده از ابزار های مختلف مانند وب سایت، ایمیل،شبکه های اجتماعی و... سعی در تحلیل رفتار کاربران خود را دارند تا در نهایت بتوانند بهترین بازخورد را دریافت کنند.

دیجیتال مارکتینگ یلدا

استفاده مناسب از این ابزارها در دنیای دیجیتال مارکتینگ،می تواند مسیر مناسبی را جهت گسترش یک کسب و کار و معرفی گسترده خدمات در اینترنت از طریق هدف گذاری و تعیین استراتژی مناسب ایجاد نماید.

برخی از روش های بازاریابی اینترنتی عبارتند از :

برخی از روش های بازاریابی درونگرا و روش های مختلف مرتبط با آن، بر این اساس بنا شده اند که مشتری به فروشنده مراجعه نماید و از طریق روش های مختلف مانند سئو، بازاریابی محتوا و وب سایت بتواند مخاطب هدف را به سمت خود جذب کند.
بازاریابی چریکی :

معرفی محصول به روش های خلاقانه، به گونه ای که توجه او را جلب کند و باعث شود که مشتریان در مورد برند شما صحبت کنند 
بازاریابی ویروسی :
با افزایش استفاده از شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتن خدمات و محصولات اهمیت بالایی پیدا کرده است و استفاده از بازاریابی ویروسی جزو روش های مهم  بازاریابی اینترنتی محسوب می شود.
بازاریابی ایمیلی :
استفاده از ایمیل، جهت اطلاع رسانی و برقراری ارتباط با مخاطبین در طراحی و پیاده سازی یک کمپین موفق دیجیتال مارکتینگ کمک زیادی می کند .
بازاریابی در شبکه های اجتماعی و بازاریابی محتوا :
با توجه به اهمیت محتوا در سئو و شبکه های اجتماعی این نوع بازاریابی هم به یکی دیگر از موارد مهم در دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است.

 برخی از تکنولوژی های دیجیتال مارکتینگ عبارتند از:

1. بازاریابی با استفاده از موتورهای جستجو یا در اصطلاح SEM
روشی است که در آن با استفاده از سئو جایگاه سایت مورد نظر را ارتقا می دهند تا در نتایج جستجو درصفحه اول قرار بگیرند تا دسترسی به سایت بیشتر و بهتر شودسئو به دو صورت است سئوی داخلی و سئوی خارجی در سئوی داخلی کاربرد درست کلمات کلیدی، لینک‏های داخلی و متا تگ ها و.....دارد. اما بهینه سازی خارجی شامل لینک‏هایی است که به سایت شما ارجاع داده می شود.
2. بازاریابی با استفاده از شبکه‏ های اجتماعی
روشی است که با استفاده از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، تلگرام، g+ ،تویتتر و ... می باشد هدف این بازاریابی برند سازی ارائه  خدمات  و تعامل بیشتر با مخاطبان است این روش نوعی بازاریابی دهان به دهان است و کاربران با به اشتراک گذاری کامنت ها این نوع تبلیغات را گسترش می دهند. 
3. بازاریابی محتوا
این نوع از بازاریابی محتوایی را ارائه می کند که با کمترین و مناسب ترین کلمات بهترین و عمیق ترین تأثیر را بر مخاطبان خود بگذارد و از طریق کانال های موجود مشتریان را به سمت وب سایت هدایت کند.
4. نمایش تبلیغات
نوع دیگری از تبلیغات  نمایش تبلیغات  است که برای کاربران تاثیرگذاری بیشتری دارد. بطور مثال تبلیغات بنری نوعی از این تبلیغات می باشد که البته هزینه در بر دارد و جدید ترین روش این تبلیغات ویدئوهای تبلیغاتی هستند که به معرفی  محصولات و خدمات شرکت ها می پردازد و جای خود را پیش از پیش در تبلیغات باز کرده است.
5. بازاریابی ایمیلی
یکی دیگر از انواع بازاریابی می باشد ، هنگامی که مشتریان وارد سایت شما می شوند و ایمیل خود را در اختیار شما قرار می دهند در واقع نشان می دهند که به سایت شما علاقه دارند و با داشتن ایمیل آنها می توانید خدمات و محصولات خود را اطلاع رسانی کنید و همچنین می توانید نتایج ایمیل های ارسالی را از مشتریان دریافت کرده و توجه به  بازخورد مشتریان محصولات آینده خود را طراحی کنید.

6. بازاریابی به ازای کلیک یا تبلیغات PPC 
نوعی دیگر از تبلیغات در موتور های جست و جو نظیر گوگل تبلیغات کلیکی است که میتوانید برای کسانی که در موتور های جست وجو به دنبال خدمات و محصولات می گردند نمایش دهید و به ازای هر کلیلکی که کاربر پس از جستجو در موتورهای جستجو بر روی تبلیغات شما میکند هزینه محاسبه میگردد.
نکته ی حائز اهمیت در دیجیتال مارکتینگ ارزان و همیشه در دسترس بودن آن است استفاده از دیجیتال مارکتینگ روز به روز در حال افزایش است و جایگزین روش های بازاریابی سنتی و قدیمی شده است .
از دیگر موارد حائز اهمیت در دیجیتال مارکتینگ هدفمند بودن آن است بطوری که میتواند مخاطبان خاص را به خود جذب نماید در حالی که مخاطب تبلیغات سنتی یک مخاطب عام است.


دیجیتال مارکتینگ یلدا


دیجیتال مارکتینگ یلدا مجموعه است فعال با سابقه 12 ساله در زمینه طراحی، تولید نرم افزار و پیاده سازی پکیج های دیجیتال مارکتینگ در اصفهان  با بهره گیری از متخصصان در این زمینه همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده، کسب و کارتان را رونق بخشد بهتر است  قبل از هر اقدامی ابتدا با کارشناسان دیجیتال مارکتینگ یلدا مشورت کنید (مشاوره رایگان).

امتیازی ثبت نشده است
دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

  •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
  •  021-28429392
  •  031-36681162
  •  info@yaldadigital.com
  •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا