اخبار و مقالات دیجیتال مارکتینگ

اشتباهات بازاریابی دیجیتال

اشتباهات بازاریابی دیجیتال

بسیاری از افراد باتجربه در زمینه بازاریابی دیجیتال نیز امکان دارد اشتباهاتی را انجام دهند که می توانید از آن ها درس بگیرید تا هیچگاه کسب و کار شما با مشکل مواجه نشود. در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از اشتباهات بازاریابی دیجیتال آشنا کنیم.

روش های بازاریابی موفق

روش های بازاریابی موفق

موفقیت یا شکست در تلاش های بازاریابی دلیل اصلی موفقیت یا شکست کسب و کار است چرا که  بیشترین میزان شکست ها در کسب و کار به علت کاهش یا عدم اثربخشی عملیات بازاریابی و فروش رخ می دهند.

شرکت طراحی سایت اصفهان

شرکت طراحی سایت اصفهان

به طور یقین طراحی سایت کسب و کار شما را گسترش می دهد و تاثیرات مثبت فراوانی را برای شما به وجود خواهد آورد. سایت شما دریچه ای برای ورود مشتریان جدید و آشنایی آن ها با کسب و کار شما است. از رقیبانتان پیشی بگیرید و اگر هنوز وب سایت ندارید برای تهیه آن اقدام کنید تا جایگاه خود را در موتورهای جستجو تثبیت نمایید.

چگونه یک کسب و کار آنلاین را شروع کنیم؟

چگونه یک کسب و کار آنلاین را شروع کنیم؟

در دنیای امروز که همه افراد به اینترنت دسترسی دارند و به راحتی از طریق آن محصولات و خدمات مورد نیاز خود را خریداری می کنند ، کسب و کارهای سنتی جایگاه خود را از دست داده اند و به صورت کسب و کار آنلاین درآمده اند که در این مقاله به بررسی راه اندازی کسب و کار های آنلاین می پردازیم .

تبلیغات آنلاین اصفهان

تبلیغات آنلاین اصفهان

تبلیغات آنلاین در اصفهان به صورتی فراگیر و با رویکرد های تازه دنبال می شود و صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ در اصفهان سعی بر ارتقای سطح کیفی و درآمدزایی هر چه بیشتر از مشاغل آنلاین خود دارند.

سئو در اصفهان

سئو در اصفهان

به طور کلی سئو در ایران روند رو به رشد و خوبی را سپری کرده است. از این رو شهرهای بزرگی همچون تهران، مشهد و اصفهان نیز در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری را در حیطه ی بهینه سازی و سئو داشته اند. در این مقاله می خواهیم به بررسی سئو در اصفهان بپردازیم پس همراه ما باشید.

اصول و مفاهیم  برندسازی

اصول و مفاهیم برندسازی

مفهوم کلی برندینگ و برندسازی بسیار گسترده است و درواقع ایجاد ساختار و ذهنیتی برای افراد می باشد. به طور کلی به مجموعه اقداماتی که شما انجام می دهید تا افراد محصولات و یا خدمات شما را با یک لوگوی خاص، یک شکل خاص، یک شعار خاص و ... به یاد آورند برندینگ با برند سازی گفته می شود.

تاریخچه دیجیتال مارکتینگ

تاریخچه دیجیتال مارکتینگ

در سال 1990 اصطلاح بازاریابی دیجیتالی برای اولین بار مطرح شد ولی پیش از آن در سال ۱۹۸۰ یک گروه به نام SoftAd Group دست به اقدامی مبتکرانه زد و روش های ترفیعی چندین شرکت اتومبیل سازی را تغییر داد و پایه و اساس بازاریابی دیجیتال را بنیاد کرد. 

افزایش فالوور در اصفهان

افزایش فالوور در اصفهان

از آنجایی که اصفهان یکی از قطب‌های آی تی کشور می باشد روند تبلیغات در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است و بنابراین پیدا کردن راه هایی برای افزایش فالوور در اصفهان به یکی از مباحث روز مبدل شده است.

مزایای دیجیتال مارکتینگ

مزایای دیجیتال مارکتینگ

جدیدترین و بهترین متد تبلیغاتی در بازار کسب و کارهای امروزی بازاریابی دیجیتال است. مشتریان قبل از اینکه به سمت شما گرایش پیدا کنند باید از محصولات و خدماتی که شما ارائه می نمایید آگاهی کامل پیدا کنند.

تبلیغات در گوگل  اصفهان

تبلیغات در گوگل اصفهان

حضور همه جانبه مردم در بستر اینترنت و نیاز روزافزون آن ها به خدماتی که از این طریق ارائه می‌شود سبب شده تا افراد از موتورهای جستجو برای دسترسی به خدمات و کالاهای مورد نیاز خود استفاده کنند. در میان موتورهای جستجو ، گوگل محبوبیت و جایگاه خاصی دارد و کاربران روزانه چندین بار از موتور جستجوی گوگل برای سرچ های اینترنتی خود استفاده می‌کنند. بر این اساس می توان گفت که با حضور در نتایج جستجوی گوگل می توانید خدمات و محصولات خود را به میلیون ها کاربر معرفی کنید.

تبلیغات اینستاگرام در اصفهان

تبلیغات اینستاگرام در اصفهان

اینستاگرام با میلیون ها کاربر یک ابزار سودمند در راستای تبلیغات اینترنتی است. تبلیغات اینستاگرام در اصفهان بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و متخصصین شبکه های اجتماعی با مدیریت مناسب پیج‌های تبلیغاتی شرکت ها سود زیادی را برای شرکت ها و برند های مختلف به ارمغان می‌آورند.

طراحی سایت اختصاصی اصفهان

طراحی سایت اختصاصی اصفهان

طراحی سایت اختصاصی اصفهان از حساسیت بالایی بر‌خوردار است چرا که داشتن یک وب سایت خوب می تواند پرستیژ کاری شما و برندتان را به مخاطبان نشان دهد و باعث شود مشتریان شما با اعتماد کامل از بین رقبا شما را انتخاب کنند و از خدمات و محصولات شما استفاده نمایند. سایت شما در واقع زمینه موفقیت و یا شکست شما را در کسب و کار اینترنتی‌تان رقم می زند.

شبکه های اجتماعی در اصفهان

شبکه های اجتماعی در اصفهان

امروزه میزان استفاده ی مردم از شبکه های اجتماعی اصفهان به 70 درصد رسیده و شبکه‌های اجتماعی در اصفهان جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. اصفهان یک شهر تاریخی و با افکار سنتی، مذهبی بوده که دارای کسب و کارهای بسیاری می باشد و همه صنایع، شرکت ها و مراکز اصفهان این روزها حضوری فعال و پررنگ در شبکه‌های اجتماعی دارند و از طریق این شبکه ها به تبلیغ خدمات و محصولات خود می پردازند.

دیجیتال مارکتینگ در ایران

دیجیتال مارکتینگ در ایران

استقبال شدید و روز افزون جوامع بشری از دیجیتال مارکتینگ در سال‌های اخیرباعث تغییرات زیادی در زندگی روزمره شده است. کمپانی‌ها با بهره گیری از راهکارها و استراتژی های نوین دیجیتالی کسب و کار خود را پیش می برند.

اصول دیجیتال مارکتینگ

اصول دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) یک راهکار نوین برای موفقیت در کسب و کار و معرفی محصولات و خدمات به بازار پر رقابت امروز می باشد که برای انجام آن باید اصول خاصی را رعایت نمود که از آن تحت عنوان اصول دیجیتال مارکتینگ نام می برند.

 سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان

سئو ازجمله یا عباراتی است که هر شخصی در اوایل آشنایی با طراحی سایت با آن مواجه میشود. پس حتماً این سوال برایش پیش خواهد آمد که سئو سایت چیست ؟ و به چه معناست؟ اگرشما هم به دنبال جواب این سوال هستید با مشاورین یلدا همراه باشید.

طراحی اپلیکشین موبایل در اصفهان

طراحی اپلیکشین موبایل در اصفهان

دیجیتال مارکتینگ یلدا آماده است تا اپلیکشین موبایلی شایسته ی شما عزیزان طراحی نماید. نمونه کارهای تیم طراحی طراحی اپلیکشین موبایل یلدا نشان دهنده علم و تجربه متخصصان این مجموعه است. 

دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ به استفاده از تکنولوژی و رسانه های جدید در جهت معرفی خدمات ، محصولات و بازاریابی در دنیای دیجیتال و اینترنت گفته می شود در مقایسه با بازاریابی های سنتی در دیجیتال مارکتینگ مشتریان بیش ترین اهمیت را دارند .

دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

اصفهان به عنوان یکی از شهر های بزرگ و پر جمعیت ایران دارای بازار های کسب و کار اینترنتی بزرگی است و نیاز به وجود پکیج های مناسب دیجیتال مارکتینگ در این شهر به خوبی احساس می شود ، 

تولید محتوا در اصفهان

تولید محتوا در اصفهان

این روزها بازاریابی سنتی دیگر جواب نمیدهد و بنرها و روش های تبلیغات حضوری و تلفنی در چشم مردم عادی شده و مانند گذشته تاثیر چندانی ندارد زمانیکه اسم تولید محتوا مطرح میشود ذهن ها به سمت سایت ها و شبکه ها و رسانه های اجتماعی میرود موضوعی که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

طراحی سایت حرفه ای در اصفهان

طراحی سایت حرفه ای در اصفهان

 

طراحی سایت حرفه ای در دنیای امروز یکی از مهم ترین ملزومات رقابت جهانی است و شما با داشتن یک سایت حرفه ای قادر خواهید بود تا از رقبای خود پیشی بگیرید. پس اگر در فکر طراحی سایت هستید باید در مورد مهم ترین امکانات طراحی سایت حرفه ای اطلاعات داشته باشید

روش های طراحی سایت در اصفهان

روش های طراحی سایت در اصفهان

در حال حاضر دو شیوه مجزا برای طراحی سایت در اصفهان  وجود دارد که هر هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارند. در ادامه این مقاله به بررسی این دوم شیوه می پردازیم.

طراحی سایت و اهمیت تولید محتوا

طراحی سایت و اهمیت تولید محتوا

در صورتی که میخواهید کسب و کار خود را توسعه داده و ویا در فضای مجازی حضور داشته باشید باید بدانید که چگونه در فضای آنلاین حضور داشته باشید و چگونه تولید محتوا نمایید. همه ما این جمله که محتوا، پادشاه است را در طراحی سایت شنیده ایم و ...

نمایش همه
دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

  •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
  •  021-28429392
  •  031-36681162
  •  info@yaldadigital.com
  •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا