اخبار و مقالات

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

امروزه طراحی سایت فروشگاهی برای صاحبان کسب و کار دارای مزیتهای متعددی می باشد با ما همراه باشید تا با منافعی که طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد بیشتر اشنا شوید. از جمله خصوصیات طراحی سایت فروشگاه می توان به این مورد اشاره نمود که شما علاوه بر فروش بصورت فیزیکی در فروشگاه خود میتوانید محصولات را بصورت مجازی به خریداران عرضه نمایید در واقع با این کار شما سهم بیشتر یاز بازار را در اختیار خواهید داشت. همچنین میتوانید محصول متفاوتی را برای فروش در وب سایت فروشگاهی خود قرار دهید به این صورت می توانید حوزه فعالیت خود را توسعه داده و از دیگر رقبا عقب نمانید.

طراحی سایت فروشگاهی ،در حال حاضر بخش عمده ای از کارآفرینان و افراد دارای کسب و کار محلی برای فروش محصولات خود ندارند و صرفا از طریق طراحی سایت فروشگاهی اقدام به عرضه و فروش محصولات خود از طریق اینترنت مینمایند. 

مزیت های طراحی سایت فروشگاهی

با مزایای طراحی سایت فروشگاهی آشنا میشویم:

1-اقتصادی بودن طراحی سایت فروشگاهی 

درحالت کلی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بسیار کم هزینه تر از راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی میباشد. شما در فروشگاه فیزیکی نیازمند محل، تجهیزات(دکور و ... )، مجوز فعالیت از نهادهای گوناگون و... هستید با طراحی سایت فروشگاهی نیازی به محل برای فعالیت و تجهیزات خاصی نخواهید داشت و به سادگی میتوانید حتی در منزل یک فروشگاه اینترنتی را مدیریت نمایید.

2-کاهش هزینه های مربوط به بازاریابی

شما با طراحی سایت روشگاهی به راحتی میتوانید محصول خود را به تعداد بسیار زیادی از کاربران در سراسر کشور عرضه نمایید بدون نیاز به استخدام شخصی برای بازاریابی! در واقع در دنیای مجازی کاربران هستند که به سراغ شما خواهند آمد و با استفاده از موتورهای جستجو شما را پیدا خواهند کرد. تنها نیاز است که اصول و قواعد محتوا و قیمت گذاری در فروشگاه های اینترنتی را رعایت نمایید تا بدون نیاز به استخدام بازاریاب میزان فروش شما چنیدن برابر گردد.

3-دسترسی 24 ساعته کاربران به فروشگاه 

یکی دیگر از مزایای مهم طراحی سایت فروشگاهی این است که کاربران در طول 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز میتوانند به سادگی و با صرف کمترین زمان به محصولات و خدمات شما دسترسی داشته باشند که این خود یک ویژگی بارز نسبت به راه اندازی فروشگاه فیزیکی میباشد.

4-راحتی تغییرات در فروشگاه

از ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی این است که با توجه به مناسبتها و موقعیتهای مختلف به سادگی میتوان ظاهر و یا خدمات متفاوتی را متناسب با رویداد پیش رو به کاربران ارائه داد.

در نهایت میتوان طراحی سایت فروشگاهی را برگ برنده شما نسبت به دیگرا رقیبان دانست که میتواند شما را در ارائه بهتر محصولات یاری نماید.

دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

  •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
  •  021-28429392
  •  031-36681162
  •  info@yaldadigital.com
  •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا