اخبار و مقالات

ویژگی های طراحی سایت 

وب سایت های موفق و پربیننده دارای ویژگی های مشترکی هستند که باعث جلب توجه کاربران به مطالب شما و حضور بیشتر در وب سایت شما میگردد. توجه به نکاتی که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد میتواند شما را در ایجاد سایت جذابی که بازدید کننده را تبدیل به خریدار کند همیاری کند .

ویژگی های طراحی سایت در اصفهان میتوان موارد زیر را برشمرد که در حال حاضر در سراسر دنیا وب سایت هایی وجود دارند که با وجود طراحی ضعیف و امکانات بسیار محدود آنها ، درحال کسب درآمد میباشند. در حقیقت این گونه از وب سایتها جزو استثنائات بوده و قوانین زیر شامل اینگونه وب سایت ها نمیشود. با سپری شدن مدت یک بازه زمانی و افزایش تجربه، طراحان به این نتیجه رسیده اند که بهترین وب سایت ها خصوصیات خاصی در طراحی سایت داشته اندکه باعث توجه افراد به آن وب سایت شده است.

توجه کافی به این 5 نکته در طراحی سایت می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات شما در جذب مخاطب باشد

ویژگی های طراحی سایت در اصفهان

1-کند بودن بارگزاری سایت:

خسته کننده ترین مورد برای کاربردر زمان مشاهده وب سایت ، منتظر ماندن بیش از اندازه برای باز شدن سایت میباشد و درصورتی که این زمان از میزان مشخصی بیشتر شود باعث آزردگی کاربر و ترک وب سایت میگردد ، اگرچه سایت شما یکی از معروفترین و پربیننده ترین وب سایت ها باشد.

2-مشخص بودن موضوع فعالیت وب سایت

محتوای وب سایت باید بصورت واضح و مفید بیان گردد. کاربران از اینکه وب سایت دارای حجم زیادی از مطالب متفاوت باشد و موضوع مشخصی نداشته باشد رضایت ندارند. با ایجاد دسته بندی های مناسب در هنگام طراحی سایت از هدر رفتن زمان کاربران برای پیدا کردن مطالب جلوگیری نمایید. از مراحل ابتدایی طراحی سایت، شفافیت و مفهوم بودن مطالب برای کاربران را مد نظر قرار دهید. وجود عنوان توصیفی در صفحه اصلی سایت یکی از راه های مناسب برای نمایش موضوع اصلی وب سایت شما میباشد.استفاده از کلمات کلیدی و رعایت اصول و قواعد سئو در صفحات مختلف وب سایت در جلب توجه مراجعه کنندگان به سایت شما میگردد.

3-ساده نگه داشتن طراحی سایت خود

برای جذب کاربران به وب سایت خود نیاز به انجام فعالیتهای گوناگون و زیاد نیست. هدف خود را بر روی سادگی کاربری وب سایت، ارائه راهکارهای جدید برای فروش، تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت به خریدار قراردهید. این قالبیت ها در طراحی سایت هایی که ظاهر شد ساده ای دارند نیز دیده میشود.

4-طراحی مناسب سایت و ایجاد ارتباط کاربران با شما

 اگر در طراحی سایت خود امکان فروش مستقیم محصولات را قرار داده اید، وجود اطلاعات تماس و همچنین فرم تماس با کاربری ساده بسیار مهم و کاربردی می باشد.

5-طراحی مناسب سایت و افزایش راههای دسترسی به مطاب سایت

 به این نکته توجه نمایید میزان دیده شدن سایت خود را تا حد امکان از طریق خبرنامه-RSS feed و دیگر روشهای مانند کانالهای تلگرام و صفحات اینستاگرام  در بالاترین حد نگاه دارید.

دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

  •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
  •  021-28429392
  •  031-36681162
  •  info@yaldadigital.com
  •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا