طراحی سایت و اهمیت تولید محتوا

طراحی سایت و اهمیت محتوا

در صورتی که میخواهید کسب و کار خود را توسعه داده و ویا در فضای مجازی حضور داشته باشید باید بدانید که چگونه در فضای آنلاین حضور داشته باشید و چگونه تولید محتوا نمایید. همه ما این جمله که محتوا، پادشاه است را در طراحی سایت شنیده ایم، این جمله میزان و اهمیت بسیار زیاد تولید محتوا در طراحی سایت را به ما یاد اور میشود.

طراحی سایت و اهمیت تولید محتوا از جایی مهم است که امروزه موتور های جستجو مانند گوگل بیشترین اهمیت و امتیاز را برای وب سایتهای دارای محتوای اختصاصی و مرتبط با حوزه فعالیت آن وب سایت در نظر میگیرند.

طراحی سایت و اهمیت تولید محتوا

تاثیر محتوای مناسب در طراحی سایت

محتوای مناسب، یکی از عوامل اصلی در طراحی سایتبرای ایجاد ارتباط با کاربران وب سایت است. این ارتباط در طول مدت باعث افزایش اعتماد کاربران به وب سایت و همچنین رویداد های مهمتری همچون خرید محصولات از وب سایت شما میگردد و در ادامه با مواردی که شما را در انتخاب استراتژی تولید محتوا یاری میکند آشنا خواهیم نمود:

1-جستجو در مورد مطالب مربوط با حوزه فعالیت شما

با وب سایتهایی که در حوزه فعالیت شما کار میکنند و محتوا منتشر مینمایند ارتباط برقرار نمایید. از آخرین رویداد های حوزه فعالیت خود با خبر باشید. بررسی مطالب رقبا باعث ایجاد ایده های جدید در ذهن شما شده و همین منجر به تولید محوای مناسب در طراحی سایت شما میگردد.

2-شناسایی کاربران هدف  در استفاده از تولید محتوا

شما به خوبی میدانید که با افراد در موقعیتها و سنین متفاوت چگونه سخن بگویید در واقع میدانید که نحوه صحبت کردن خود را با توجه به مخاطب روبرو تطبیق میدهید تا مطالب شما برای آنها قابل فهم باشد. این موضوع در تولید محتوا برای طراحی سایت نیز صادق است. در واقع شما باید مخاطبان وب سایت و خواسته های آنها را بشناسید و براساس نیاز مخاطبین محتوای خود را تولید نمایید. فقط طراحی تصاویر، منوها و ظاهر سایت نیست بلکه طراحی استراتژی محتوای وب سایت هم جزو مهمترین ویژگی های  طراحی سایت است. پس شناخت نیاز مخاطب و تولید محتوای مناسب برای کاربران باعث افزایش رضایت و جذب بیشتر مخاطبین خواهد شد.

ویژگی های محتوای مناسب برای طراحی سایت

شاید به این مورد برخورده باشید که محتوای مناسبی در وب سایت خود قرار میدهید اما نتیجه مناسبی دریافت نمیکنید چرا؟

اصلی ترین دلیل عدم بازخورد مناسب این است که محتوای تولید شده کاربران را به انجام فعالیتی ترغیب نمی کند. محتوای شما باید به گونه ای تولید شود که کاربران را به انجام فعالیت خاصی تشویق نماید. فعالیتهایی مانند عضویت در خبرنامه سایت، دنبال کردن صفحات سایت شما در شبکه های اجتماعی و ...

مورد دیگری که باعث عدم دریافت بازخورد مناسب از کاربران میگردد این است که از جملات نا مفهوم یا شعاری در تولید محتوای طراحی سایت استفاده میکنید. استفاده از جملات شفاف و بدور از بزرگنمایی باعث اعتماد بیشتر و جلب نظر مخاطبان میگردد.

دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

  •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
  •  021-28429392
  •  031-36681162
  •  info@yaldadigital.com
  •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا