طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو

طراحی سایت واکنش گرا (ریسپانسیو)

طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو یک روش طراحی سایت میباشد.در این روش طراح وب سایت، صفحه وب یا سایتی طراحی می کند که نسبت به دستگاهی که برای مشاهده سایت از آن استفاده میشود واکنش نشان میدهد. کامپیوتر های خانگی، لپ تاپ، گوشی های هوشمند و ... جزو این دستگاهها می باشند.

طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو سال های زیادی هست که استفاده میشود، اما همچنان بسیاری از وب سایت های جدید از این قابلیت بسیار مفید بهره نبرده اند. 

طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو

با فراگیر شدن طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو، طراحان و توسعه دهندگان سایت می توانند با استفاده از روش های طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو  نیاز به طراحی سایت مجزا برای موبایل و دیگر دستگاهها  را برطرف نمایند. تجربه ثابت نموده است که با طراحی سایت واکنش گرا فروش در وب سایتهای فروشگاهی و ارتباط با مشتریان به صورت چشمگیری افزایش میابد.

مزایای استفاده از طراحی سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو:

یکی از مهمترین مزایای طراحی سایت ریسپانسیو(واکنش گرا) این میباشد که بروزرسانی وب سایت برای تمامی دستگاهها قابل مشاهده می باشد.سایت های واکنشگرا در تمامی دستگاهها اعم از سیستم های خانگی ولپ تاپ ها و دیگر صفحات نمایش به صورت کامل و درست نمایش داده می شود. در اکثر موارد وب سایت های نسخه موبایل  هنگامی که در آیپد و دیگر تبلت ها دیده می شوند کوچکتر از اندازه واقعی دیده می شوند اما در طراحی سایت ریسپانسیو این برطرف گردیده است.

اکثر شرکت های طراحی سایت، هر دو نوع طراحی وب سایت نسخه موبایل و طراحی سایت ریسپانسیو را ارائه می دهند. با تکنیک های طراحی سایت ریسپانسیو که روز به روز در حال پیشرفت و بهبود هستند، به نظر می رسد که دلیل موجهی برای طراحی وب سایت نسخه تلفن موبایل وجود ندارد مگر اینکه شما بازار متفاوتی برای کاربران موبایل نسبت به کاربران لپ تاپ و تبلت در نظر داشته باشید.

افزایش ترافیک سایت با طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو

براساس جدیدترین نظرسنجی ها بیش از ۱۵ درصد از کاربران، به وسیله تلفن همراه خود به مشاهده وب سایتها می پردازند. به این نکته توجه نمایید که اگر سایت شما در تلفن های همراه به درستی نمایش داده نشود، شمار زیادی از کاربران را به دلیل عدم نمایش مناسب وب سایت از دست خواهید داد. بنابراین در زمان انتخاب قالب مورد نظر با توجه به این نکته مهم امکان مشاهده وب سایت برای همه کاربران را فراهم نمایید تا در نهایت فروش و میزان تاثیر گذاری وب سایت شما افزایش یابد.

دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

  •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
  •  021-28429392
  •  031-36681162
  •  info@yaldadigital.com
  •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا