دیجیتال مارکتینگ تهران

دیجیتال مارکتینگ در تهران

دیجیتال مارکتینگ شامل بازاریابی محصولات و خدمات با استفاده از تکنولوژی های نوین مانند: حضور در موتور های جست وجو نظیر گوگل ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات گوگل ، بازاریابی محتوا و... است که تحت عنوان دیجیتال مارکتینگ ارائه می شود این تکنولوژی ها بر روی جامعه هدفی که مشخص می کنیم قابل پیاده سازی است و برخلاف روش های سنتی که تبلیغات برای همه ارائه می شد در بازاریابی های نوین فقط بر روی جامعه هدف متمرکز می شوند و کسانی تبلیغات ، خدمات و محصولات ما را می بینند که به دنبال آن ها هستند .

تعرفه طرح کسب و کار

مزایای دیجیتال مارکتینگ

از مزایای بازاریابی های دیجیتال نسبت به بازاریابی های سنتی می توان به پایین تر بودن هزینه تبلیغات سرعت بالای فعال سازی تبلیغ ، دست به دست شدن تبلیغات که باعث بیشتر دیده شدن تبلغات توسط کاربران می شود ، قابلیت نمایش بصورت 24 ساعته و همچنین تجزیه و تحلیل خروجی تبلیغات اشاره کرد مواردی که نمیتوان در بازاریابی های سنتی مشاهده کرد . تهران به دلیل حجم بالای جمعیت ، رشد سریع تکنولوژی و وجود کسب و کار های بزرگ نیازمند پکیج های دیجیتال مارکتینگ است تا بتواند دغدغه های بازاریابی خود را به بهترین شکل ممکن برطرف سازد. دیجیتال مارکتینگ یلدا با 12 سال سابقه در حوزه طراحی و تولید نرم افزار های اختصاصی و فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ با بهره گیری از کارشناسان متخصص مربوط به حوزه دیجیتال مارکتینگ سعی در برآورد کلیه نیاز های کابران خود دارد.

تعرفه طرح کسب و کار
طراحی اپلیکیشن

آیا برای استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره رایگان دارید ؟

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کند و کسب و کارتان را رونق بخشد کارشناسان دیجیتال مارکتینگ یلدا با داشتن شناخت کامل در این حوزه می توانند راهنمای شما باشند تا در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید شما می توانید قبل از هر اقدامی ابتدا با کارشناسان ما بصورت رایگان تماس بگیرید .

دیجیتال مارکتینگ یلدا

دیجیتال مارکتینگ یلدا

  •  اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی کوچه 44 پلاک25
  •  021-28429392
  •  031-36681162
  •  info@yaldadigital.com
  •  www.yaldacms.ir

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ یلدا همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

با ما همراه باشید

طراحی و پیاده سازی توسط : ديجيتال مارکتينگ يلدا