چرا به سایت نیاز داریم

شاید شما به عنوان مدیر یک کسب و کار کوچک فکر کنید که چه نیازی است که شما سایت داشته باشید و یا اینکه اسطاعت مالی داشتن یک وب سایت را ندارید اما باید یاد آور شویم برای رونق هر کسب و کاری شما نیاز به تبلیغات دارید تا شناخته شوید و هزینه هایی که شما برای تبلیغ در بیلبورد ها به صورت ماهیانه پرداخت می کنید بسیار بیشتر از طراحی یک سایت می باشد.

آمار نشان می دهد که تا سال 2015، بیش از 3.8 میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند که این تعداد در ایران به 43 میلیون نفر و میزان استفاده ی هر نفر از اینترنت به 16 ساعت در هفته می رسد. بررسی آمار حاکی از آن است که 58.3 درصد کاربران از اینترنت برای دریافت اطلاعات مربوط به کالا ها و خدمات استفاده می کنند. هر سال تعداد کاربران اینترنت 10 درصد افزایش پیدا می کند .

اجازه دهید خاطره ای برای شما تعریف کنم. چند ماه پیش جوانی به شرکت ما آمد و تقاضای ایجاد وب سایت کرد چون فکر می کردیم جوان است و تازه کار و هنوز درک درستی از سایت ندارد حرفش را زیاد جدی نگرفتیم، او باز هم مراجعه کرد و ما هم برایش یک سایت فروشگاهی ساده درست کردیم، اما نکته ای که برای خودم بسیار جالب بود این بود که او هر از چند گاهی تقاضای افزونه ای جدید می کرد و همیشه در حال توسعه ی سایتش بود وقتی از او علت را جویا شدم از شنیدن جوابش متحیر شدم آن مرد جوان به من گفت تا قبل از داشتن سایت من تعداد تماس های تلفنی کمی برای فروش داشتم و میزان فروش من بسیار پایین بود،به طوری که تصمیم گرفته بودم کسب و کار خودم را تغییر دهم،اما از زمانی که بر روی سایتم کار می کنم هم تماس های تلفنی ام افزایش یافته و هم فروشم بسیار زیاد شده است

آمار و ارقام بالا گویای این مطلب است که اینترنت بستر مناسبی است که شما می توانید کسب و کار خود را در آن توسعه و رونق دهید. حضور در اینترنت به معنی دسترسی 24 ساعته به شماست و کاربران می توانند در هر ساعتی از شبانه روز و حتی ایام تعطیل به شما دسترسی داشته باشند.

شما می توانید برند و خدمات و محصولات خود را به همه ی افراد در هر کجای دنیا معرفی کنید و این امر موجب افزایش اعتبار شما خواهد شد.

معرفی محصولات شما باعث می شود کاربران بتوانند به صورت دقیق کالای مورد نظر خود را پیدا کنند در نتیجه در زمان و انرژی شما صرفه جویی می شود چرا که مشتریان در سایت می توانند محصول مورد نظر خود را جستجو و مقایسه نمایند و حتی نظرات دیگر کاربران را مطالعه کنند تا خرید دقیق تر و راضی تری داشته باشند.

در صورتی که شما از کاتالوگ و یا بروشور برای معرفی خود استفاده کرده باشید و نیاز به تغییری در متن هریک داشته باشید،باید هزینه ی بیشتری پرداخت نمایید ، این در حالی است که به روز رسانی اطلاعات سایت شما تنها با چند کلیک امکان پذیر است

تماس با ما

موقعیت کنونی ما در نقشه گوگل

اطلاعات تماس

  • آدرس:اصفهان –خیابان شیخ صدوق شمالی –کوچه 44- پلاک25
  • تلفن:031-36632936
  • ایمیل:tech@yaldacms.ir
  • سایت:www.yaldacms.ir

طراحی و پیاده سازی توسط : شرکت فنی و مهندسی یلدا