سایت ساز cms چیست

گاهی اوقات من به عنوان یک مشتری سایت سوال های زیادی در ذهنم ایجاد می شود چرا باید یک سایت داشته باشم؟ سایت ساز چیست؟تفاوت های بین سایت ساز های آماده مانند ورد پرس و جوملا و سایت ساز های شخصی چیست؟ تفاوت قیمت بسیار زیاد از کجا ناشی می شود؟وسوال های مشابه دیگری

سایت ساز چیست؟

در اینجا به برخی از این سوالات پاسخ می دهیم

آیا هدف شما از طراحی وب سایت،داشتن یک صفحه ی کاملا ثابت است که تا هزار سال دیگر هم هیچ تغییری در ظاهر و یا محتوای آن ایجاد نمی شود؟ یا سایتی می خواهید که به رونق کسب و کار شما کمک کند؟ برای این که سایت شما جزو نتایج اول گوگل باشد شما نیاز دارید هر از چند گاهی سایت خود را به روز کنید و اینکه ظاهر سایت خود را مطابق با سلیقه ی روز مردم تغییر دهید. سایت ساز ها به شما کمک می کنند تا محتوای سایت خود را به راحتی ویرایش کنید و برخی از سایت ساز ها مانند سایت ساز یلدا به شما اجازه می دهند ظاهر سایت خود را حتی تغییر دهید.

برخی از شرکت ها،برای طراحی وب سایت، از سایت ساز های آماده مانند ورد پرس و جوملا استفاده می کنند. این گونه نرم افزار ها کد باز هستند و شرکتی که از آنها برای ایجاد سایت شما استفاده می کند کمتر دخل و تصرفی در کد دارد گاهی نیاز های شما به میزانی از پیچیدگی می رسد که امکان پاسخ گویی با این نرم افزار ها وجود ندارد. ما مشتریان بسیار زیادی داشته ایم که به خاطر عدم پشتیبانی مناسب ،مجبور به دور انداختن سایت قدیم خود و ایجاد سایت جدید شده اند.

این روز ها شاهد تبلیغات ایجاد سایت با قیمت های بسیار پایین هستیم،گاهی ایمیل هایی دریافت می کنیم که سایت ما را با حداقل قیمت راه اندازی می کنند،  اجازه دهید علت این تفاوت قیمت را برایتان توضیح دهم همانطور که در بالا اشاره کردم اصل پشتیبانی یکی از مهم ترین اصول ممکن است، چرا که در صورت نبود پشتیبان سایت شما متروکه و بلا استفاده خواهد شد. در ضمن من سایت های بسیاری را مشاده کردم که از قالب های آماده استفاده کرده اند و حتی برخی از لینک های سایت ،به سایت اصلی که قالب از آن برداشته شده است می رود و یا شما در اینترنت سایت های مشابه به سایت خود را بسیار زیاد میبینید که این یک فاجعه است،چرا که نه تنها سایت شما به افزایش اعتبار شما منجر نخواهد شد بلکه برعکس ،اعتبار خود را از دست خواهید داد.

در مطلب دیگری توضیح دادیم که چرا به سایت نیاز داریم؟ و در این روزگاری که همه چیز به سمت دنیای مجازی می رود، در صورتی که شما در این دنیا حضور نداشته باشید فضا را برای رقیبان خود آزاد گذاشته اید و در صورتی هم که سایتی در خور و مناسب کسب و کار خود نداشته باشید نه تنها نمی توانید با رقیبان خود رقابت کنید، بلکه اعتبار کاری خود را از دست خواهید داد. پس از همین امروز به فکر درخشش و پیشرفت باشید

تماس با ما

موقعیت کنونی ما در نقشه گوگل

اطلاعات تماس

  • آدرس:اصفهان –خیابان شیخ صدوق شمالی –کوچه 44- پلاک25
  • تلفن:031-36632936
  • ایمیل:tech@yaldacms.ir
  • سایت:www.yaldacms.ir

طراحی و پیاده سازی توسط : شرکت فنی و مهندسی یلدا